Pusat Rujukan STI Negara

-A A +A

 


DIREKTORI KAKITANGAN PUSAT MAKLUMAT SAINS DAN TEKNOLOGI MALAYSIA (MASTIC)

No. Telefon : (603) 8885 8038 | No. Fax : (603) 8889 2980

Pejabat Setiausaha Bahagian

Gambar Maklumat Pegawai E-mail
Kamaruhzaman Bin Mat Zin
Gelaran : SUB(M)
Jawatan : Setiausaha Bahagian
Gred : C54
kamarul@mosti.gov.my
Zurinawati Binti Ismail
Gelaran : SUP(M)
Jawatan : Setiausaha Pejabat
Gred : N29
zurina@mosti.gov.my

Seksyen Perkhidmatan Maklumat

Gambar Maklumat Pegawai E-mail
Puziah Binti Sulaiman
Gelaran : KPSU(M)1
Jawatan : Ketua Penolong Setiausaha
Gred : C52
puziah@mosti.gov.my
Uwarani A/P Krishnan
Gelaran : PSU(M)S2
Jawatan : Pegawai Sains
Gred : C44
uwarani@mosti.gov.my
Suriati Binti Mokhlis
Gelaran : PSU(M)S3
Jawatan : Penolong Setiausaha Kanan
Gred : C44
suriatimokhlis@mosti.gov.my
Nor Rokiah Binti Alias
Gelaran : PSU(M)P
Jawatan : Pegawai Penerbitan
Gred : N44
rokiah@mosti.gov.my
Zuraidah Bin Sabani
Gelaran : SPS 41
Jawatan : Skim Perkhidmatan Singkat
Gred : 41
zuraidah@mosti.gov.my
Mohamad Mokhaizal Bin Mohd Mokhtar
Gelaran : PPP(M)
Jawatan : Penolong Pegawai Penerbitan
Gred : N32
izal@mosti.gov.my
Nur Aini Afiqah Binti N Mahdy
Gelaran : PSH
Jawatan : Skim Perkhidmatan Singkat
Gred : N29
afiqah@mosti.gov.my
Mohd Nazmi Bin Mohd Nazim
Gelaran : PP(M)
Jawatan : Pembantu Penerbitan
Gred : N19
nazmi@mosti.gov.my

Seksyen Teknologi Komunikasi dan Maklumat (ICT)

Gambar Maklumat Pegawai E-mail
Noorshahriman Bin Ab. Rahman
Gelaran : KPSU(M)3
Jawatan : Ketua Penolong Setiausaha
Gred : F48
shahriman@mosti.gov.my
Hasrul Rizal Bin Hassim
Gelaran : PSU(M) TM1
Jawatan : Pegawai Teknologi Maklumat
Gred : F44
rizal@mosti.gov.my
Khairum Anisa Binti Ahmad Samuri
Gelaran : PSU(M) TM2
Jawatan : Pegawai Teknologi Maklumat
Gred : F44
anisa@mosti.gov.my
Ridzuan Bin Mohamad Saharan
Gelaran : PPTM(M)2
Jawatan : Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Gred : FA29
ridzuan@mosti.gov.my
Mohamed Redzaei Shafeeq Bin Rameli
Gelaran : PPTM(M)1
Jawatan : Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Gred : FA29
redzaeishafeeq@mosti.gov.my
Mohd Nor Azlan Bin Marjono
Gelaran : PPTM(M)3
Jawatan : Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Gred : FA29
mnazlan@mosti.gov.my

Seksyen Penyelidikan dan Daya Saing

Gambar Maklumat Pegawai E-mail
Noor Fairuz Binti Shamsudin
Gelaran : PSU(M)S1
Jawatan : Penolong Setiausaha Kanan
Gred : C44
noorfairuz@mosti.gov.my
Mohamad Khairol Bin Khalid
Gelaran : PSU(M)S4
Jawatan : Penolong Setiausaha
Gred : C41
khairol@mosti.gov.my
Nabilah Binti Mohd Taha @ Talhah
Gelaran : PSU(M)A
Jawatan : Perangkawan
Gred : E41
nabilahtaha@mosti.gov.my
Asyira Suriani Binti Mustapa
Gelaran : PSH
Jawatan : Skim Perkhidmatan Singkat
Gred : 41
asyirasuriani@mosti.gov.my
Dzarifa Binti Ahmad
Gelaran : PPA(M)
Jawatan : Penolong Pegawai Perangkaan
Gred : E32
dzarifa@mosti.gov.my

Seksyen Pentadbiran

Gambar Maklumat Pegawai E-mail
Hasinah Binti Husin
Gelaran : PPT(M)
Jawatan : Penolong Pegawai Tadbir
Gred : N29
hasinah@mosti.gov.my
Norasiken Binti Ibrahim
Gelaran : PT(M)3
Jawatan : Pembantu Tadbir
Gred : N19
norasikenibrahim@mosti.gov.my
Mohd Helmi Bin Udin
Gelaran : PT(M)2
Jawatan : Pembantu Tadbir
Gred : N19
helmi@mosti.gov.my
Mohd Norfadzli Bin Abd Azizir
Gelaran : PT(M)1
Jawatan : Pembantu Tadbir
Gred : N19
mohdnorfadzli@mosti.gov.my
Rose Emma Binti Zaini
Gelaran : PO(M)
Jawatan : Pembantu Operasi
Gred : N11
roseemma@mosti.gov.my

Seksyen Perpustakaan

Gambar Maklumat Pegawai E-mail
Helni Anak Hannsen
Gelaran : PPL(M)
Jawatan : Penolong Pegawai Perpustakaan
Gred : S29
helni@mosti.gov.my
Nur Syafiqah Binti Ramli
Gelaran : PL(M)2
Jawatan : Pembantu Perpustakaan
Gred : S19
nursyafiqah@mosti.gov.my
Saiful Fadzly Bin Jamaludin
Gelaran : PL(M)1
Jawatan : Pembantu Perpustakaan
Gred : S19
fadzly@mosti.gov.my
MASTIC sentiasa bersedia untuk memberi perkhidmatan maklumat STI yang berkualiti dan melaksanakan penambahbaikan serta menambah nilai perkhidmatan secara berterusan yang menjangkaui kepuasan pelanggan

Hubungi Kami

Pusat Maklumat Sains dan Teknologi Malaysia (MASTIC)

Kementerian Sains, Teknologi dan Inovasi (MOSTI)

Aras 4, Blok C5, Kompleks C

Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan

62662 Putrajaya, Malaysia

  Talian Terus: (603) 8885 8038

  Talian Utama: (603) 8885 8000

  Faks: (603) 8889 2980

  E-mel: mastic@mastic.gov.my

Layout Style

Page width: 1170px

Header

Direction

Predefined Colors

Background

Pautan

1 Malaysiawww.1malaysia.com.mywww.mosti.gov.mywww.1dana.gov.mywww.1dana.gov.my
www.yim.mymyideas.aplikasi.mySTI Linkswww.digitalmalaysia.myniceexpo.mosti.gov.my

ePenyertaan

Kod QR

QR Code for https://mastic.mosti.gov.my/ms/direktori-pegawai
  • Jumlah Pelawat: 1066790